Jaki dobry męski zapach

Czyli o wszystkim i o niczym.

Moderator: saVWas

Re: Jaki dobry męski zapach

Postprzez sylwia94 » Wto 16 Kwi, 2019

Ja u mężczyzn uwielbiam czarne CK :)
sylwia94
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Gadu-Gadu: 0
Auto: polo

Postprzez Coss » Pon 05 Sie, 2019

Kilka zapachów jakie mi sie podobają
Azarro chrome
oraz zapachy od firmy Playboy
To ile zapach "trzyma" zalezy bardziej od producenta niz od cena. Niektore perfumy za 20zl sa trwalsze i mocniejsze od tych markowych za 200zl.

Niektorzy mowia ze testery najlepsze bo trzymaja miesiac, a niektorzy mowia ze to jedno i to samo. Osattnio również wypróbowałem sobie Love Desire i powiem Ci, ze jak na feromony to trzyma się bardzo dobrze.
Coss
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Auto: passat

Postprzez person » Pon 05 Sie, 2019

Serio coś takiego może działać? Ogólnie zastanawiałem się nad kupieniem sobie feromonów i przetestowaniem czy to działa na kobiety ale trudno jest mi wyobrazić sobie że laski będą na mnie leciały tylko dlatego że mam na sobie feromony.
person
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Auto: VW Golf VI

Postprzez Coss » Wto 06 Sie, 2019

Ogólnie nie będą bo liczy się tutaj całokształt i wiele innych rzeczy niż zapach ale z góry będa do Ciebie pozytywniej nastawione. Kobiety ogólnie odczuwają o wiele wieksze przyciąganie, mężczyźni z kolei respekt i szacunek. Sam sobie kupiłem nie dla podrywu ale do pracy bo chciałem wywierać wiekszy wpływ na osoby z którymi pracuję jak również na klientów ( w poradnikach dla manipulacji w biznesie zalecają kupienie feromonów o ile są to rzeczywiśćie dobre i konkretne feromony).Ogólnie polecam mocniejsze feromony, dobre są Love desire o których tutaj wspomniałem, przetestowałem kilka zapachów ale te są najmocniejsze.
Coss
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Postprzez person » Wto 06 Sie, 2019

A to działa tylko na osoby nowe czy również na te które się zna?
person
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Auto: VW Golf VI

Postprzez Coss » Czw 08 Sie, 2019

Feromony działają na nas i na otoczenie co do ludzi którzy nas znają hm może być różnie tak jak z samymi feromonami nie każdy produkt jest dla nas dobry feromony to dodatek ale fajny dodatek trochę pracy trzeba włożyć i w siebie np atrakcyjnośc czym jest - to stan umysłu im lepiej sie czujesz tym lepiej wygladasz a im lepiej wygladasz tym lepiej sie czujesz te stany się napędzają. Ogolnie podnosza pewność siebie,czujesz się pewniej oraz tym samym lepiej odzywa się do Ciebie otoczenie.
Coss
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Postprzez rollst » Pią 09 Sie, 2019

Sam obecnie używam feromonów i w zasadzie można powiedzieć, że trudniej odnieść sukces używając feromonów, jeśli chodzi o kontakty ze znanymi nam osobami. Wtedy żadne pierwsze wrażenie nie wchodzi w grę. Osoba, która zna Cię już jakiś czas, ma jakiś utarty obraz Twojej osoby. Możesz jednak przetestować te o których tutaj wspomina kolega. Ale polecam kupienie sobie Love Desire w wersji czarnej, Jest to o wiele moncijeszy zapach.
rollst
vw PITUŚ
vw  PITUŚ

Auto: VW Passat

Wróć do Luźne gadki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość